Kotva
Virtuální prohlídka

 
 
Nepřehlédněte
Informace Tady nic není :-(
 
 
Mapa webu
A
A
A

METODICKO-KONZULTAČNÍ SOBOTY VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

Zobrazeno: 4327x |

Konzervatoř v Teplicích si Vám i v tomto školním roce dovoluje nabídnout účast na 

 

METODICKO-KONZULTAČNÍCH SOBOTÁCH

 

V současné době je pro pedagogy ZUŠ připraven velký výběr teoretických seminářů a přednášek po celé republice. My Vám proto chceme nabídnout jiný model, vycházející především z praxe.

Metodicko-konzultační soboty jsou určeny šikovným dětem všech věkových kategorií a jejich pedagogům. Doplníme Vaše znalosti metodických postupů a nabídneme pomoc při řešení technických či interpretačních problémů hry, při výběru repertoáru, při konkrétní práci s jednotlivými žáky.

 

ÚČAST NA NEAKREDITOVANÝCH METODICKO-KONZULTAČNÍCH SOBOTÁCH JE PRO VŠECHNY ŽÁKY I PEDAGOGY BEZPLATNÁ, u akreditovaných MKS uhradíte účastnický poplatek. 

 

DVPP semináře a metodicko-konzultační soboty se budou konat v inspirujícím prostředí teplické konzervatoře v těchto termínech:

 

 

II. POLOLETÍ:

 

TAKÉ VE II. POLOLETÍ PRO VÁS PŘIPRAVUJEME ŘADU AKREDITOVANÝCH DVPP SEMINÁŘŮ. NALEZNETE JE ZDE.

 

 

21. března 2020

 

- neakreditovaná MKS pro zaměření hra na zobcovou flétnu - k dispozici Vám budou pedagožky Ilona Veselovská, PGDip. a Eva Zemanová, DiS. Přihlášku na tuto MKS si stáhněte ZDE, poté ji zašlete mailem nejpozději 17.3.2020 na doskocil@konzervatorteplice.cz.

 

- neakreditovaná MKS pro zaměření hra na dechové nástroje - k dispozici Vám budou pedagogové MgA. Jana Černohouzová, Ph.D. (klarinet) a MgA. Martin Beneš (hoboj). Přihlášku na tuto MKS si stáhněte ZDE, poté ji zašlete mailem nejpozději 17.3.2020 na doskocil@konzervatorteplice.cz.

 

 

16. května 2020

 

- neakreditovaná MKS pro zaměření hra na zobcovou flétnu - k dispozici Vám budou pedagožky Ilona Veselovská, PGDip. a Eva Zemanová, DiS. Přihlášku na tuto MKS si stáhněte ZDE (Velikost: 31 kB), poté ji zašlete mailem nejpozději 12.5.2020 na doskocil@konzervatorteplice.cz.

 

- neakreditovaná MKS pro zaměření hra na dechové nástroje - k dispozici Vám budou pedagogové Mgr. Ludmila Peterková (klarinet), MgA. Jana Jarkovská, Ph.D. (příčná flétna) a Tomáš Kareš (trubka). Přihlášku na tuto MKS si stáhněte ZDE (Velikost: 31 kB), poté ji zašlete mailem nejpozději 12.5.2020 na doskocil@konzervatorteplice.cz.

 

 

 

 

Přihlášení